W wyniku zderzenia autobusu i dwóch samochodów osobowych w Sobótce trzy osoby zostały ranne. Droga w miejscu wypadku była zablokowana.
Do groźnego wypadku doszło w piątek, 3 marca, na ul. Świdnickiej w Sobótce. Przed godz. 7 w autobus wpadł w poślizg i uderzył w forda focusa i renault clio. Jak informują strażacy z OSP w Sobótce, trzy osoby zostały poszkodowane. Jedna z tych osób trafiła do szpitala.
Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze