Biżuteria, pieniądze, komputery, a nawet używane buty, zaczęte perfumy, suszarki do włosów i plecaki - dwaj Gruzini kradli z mieszkań i domów wszystko, co tam znaleźli. Właśnie zatrzymała ich policja.
Złodzieje wpadli w powiecie wrocławskim, w okolicach Siechnic. Ale działali nie tylko tam. - Na podstawie dotychczas przeprowadzonych czynności udowodniono im do tej pory 12 przestępstw kradzieży z włamaniem, ale cała sprawa ma charakter rozwojowy i policjanci przekonani są, że działalność sprawców była znacznie większa. Funkcjonariusze podejrzewają, że obaj Gruzini mogli działać na terenie całego kraju - mówi Aleksandra Freus z policji.
W ostatnim czasie złodzieje poruszali się niepozornym, starym, czarnym oplem corsa. Policja udostępniła zdjęcia tego samochodu - być może ktoś go rozpozna i pomoże policji ustalić, gdzie jeszcze pojawiali się złodzieje ze wschodu.
KLIKNIJ I ZOBACZ SAMOCHÓD ORAZ ŁUPY ZŁODZIEI
U mężczyzn (33-latka i 52-latka) policjanci znaleźli mnóstwo przedmiotów, które mogą pochodzić z kradzieży. Apelują do wszystkich, którzy rozpoznają na zdjęciach swoje rzeczy, by skontaktowali się z komisariatem w Siechnicach (nr tel. 47 87 168 62). Można także napisać mejla na adres [email protected].
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze