Reklama

Janek Górka z Wrocławia zwycięzcą 14. edycji The Voice of Poland

25/11/2023 22:40

Janek Górka - dwudziestoletni student z Wrocławia wygrał czternastą edycję programu „The Voice of Poland” i tym samym został okrzyknięty „Najlepszym Głosem w Polsce”.

 

W pierwszej części finałowego odcinka Janek wraz ze swoją trenerką Lanberry wykonywał utwór „Mamo tyś płakała” Sarah i Igora Herbuta, potem zaprezentował hit zespołu One Republic „Counting Stars” i tym samym dotarł do finałowej trójki. W drugiej części programu usłyszeliśmy utwór Marcina Rozynka „Siłacz”. Janek w głosowaniu widzów pokonał Becky Sangolo i wraz z Antonim Zimnalem dotarł do ścisłego finału. Przed publicznością zaprezentował swój własny utwór pt. „Zadzwonię”.


ZOBACZ ZDJĘCIA - KLIKNIJ


- Myślałem, że odpadnę już na blind’ach - mówił za kulisami Janek Górka. 

Reklama

Jan Górka ma 20 lat. Pochodzi z Raciborza. Tam skończył liceum, po czym przeniósł się do Wrocławia. Studiuje mechatronikę-fizykę kwantową na Politechnice Wrocławskiej. W wolnych chwilach buduje dość nietypowe urządzenia takie jak paralizatory, czujniki czy roboty. Ale przede wszystkim śpiewa i pisze teksty piosenek – na swoim dyktafonie nagrał ich już 1200, z czego 400 własnych.


Najlepszy głos w Polsce w ramach nagrody otrzyma kontrakt z wytwórnią płytową, a także 50 tysięcy złotych. 


 


 


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości