Reklama

Już po wyborach, pora po sobie posprzątać, bałaganiarze!

24/10/2023 09:17

Wiceprezydent Wrocławia Sebastian Lorenc senator Grzegorz Schetyna czy lider dolnośląskiej Platformy Obywatelskiej poseł Michał Jaros to tylko niektórzy kandydaci z wyborów parlamentarnych, którzy do dziś nie posprzątali po sobie banerów wyborczych we Wrocławiu. Panowie, do roboty! Mamy dość tego bałaganu!

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA


Banery wyborcze wprost zalały w tym roku cały Wrocław. Były wszędzie - na przystankach, latarniach, płotach, a nawet... na drzewach. Część kandydatów, i tych wygranych, i tych przegranych do sprzątania po sobie ruszyło już następnego dnia po wyborach. Część jednak zupełnie nie przejmuje


KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA


Zgodnie z przepisami, pełnomocnicy wyborczy mają obowiązek usunąć bannery, hasła i plakaty w ciągu 30 dni od dnia wyborów. Jeżeli tego nie zrobią, decyzję o usunięciu takich materiałów podejmuje prezydent. Pełnomocnikowi komitetu grozi wtedy grzywna od 20 zł do 5000 zł.


g

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości