Aż osiem pojazdów zderzyło się w sobotę, o godz. 11, na autostradzie A4, na jezdni w kierunku Wrocławia. Na miejscu interweniowały służby, tworzyły się też długie korki.
Na A4, na trasie do Wrocławia, między węzłami Brzeg i Brzezimierz, doszło do karambolu. Z informacji od GDDKiA Wrocław wynika, że wśród podróżujących ośmioma autami, które się zderzyły, nie ma osób poszkodowanych, bo zdarzenie została zakwalifikowane jako kolizja.
Początkowo jezdnia była zupełnie zablokowana, później do dyspozycji kierowców był tylko prawy pas. Z powodu wzmożonego, weekendowego ruchu na autostradzie A4 utworzył się spory korek. Utrudnienia w ruchu trwały do godz. 13.20.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze