Reklama

Karambol na autostradzie A4. Były duże utrudnienia w ruchu

11/08/2018 12:23

Aż osiem pojazdów zderzyło się w sobotę, o godz. 11, na autostradzie A4, na jezdni w kierunku Wrocławia. Na miejscu interweniowały służby, tworzyły się też długie korki.

Na A4, na trasie do Wrocławia, między węzłami Brzeg i Brzezimierz, doszło do karambolu. Z informacji od GDDKiA Wrocław wynika, że wśród podróżujących ośmioma autami, które się zderzyły, nie ma osób poszkodowanych, bo zdarzenie została zakwalifikowane jako kolizja.


Początkowo jezdnia była zupełnie zablokowana, później do dyspozycji kierowców był tylko prawy pas. Z powodu wzmożonego, weekendowego ruchu na autostradzie A4 utworzył się spory korek. Utrudnienia w ruchu trwały do godz. 13.20.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości