Reklama

Kierowca forda wjechał pod tramwaj. Pasażerka trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]

06/06/2017 18:35

We wtorek ok. godz. 18, na ul. Drobnera, kierowca osobowego forda wjechał pod koła tramwaju linii 6. Ranna została pasażerka. Były utrudnienia w ruchu.

Z zeznań świadków wynika, że kierowca forda wyjeżdżał z ul. Probusa w Drobnera, w kierunku pl. Bema, korzystając z przejazdu pzrez torowisko. Policja ustala, dlaczego doszło do zderzenia z tramwajem.


Fordem jechały trzy osoby - dwóch mężczyzn i kobieta. Pasażerka trafiła do szpitala z obrażeniami.


Na miejscu pracowały służby, dlatego tworzyły się korki, a torowisko jest zablokowane. Tramwaje kursowały objazdami.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości