We wtorek ok. godz. 18, na ul. Drobnera, kierowca osobowego forda wjechał pod koła tramwaju linii 6. Ranna została pasażerka. Były utrudnienia w ruchu.
Z zeznań świadków wynika, że kierowca forda wyjeżdżał z ul. Probusa w Drobnera, w kierunku pl. Bema, korzystając z przejazdu pzrez torowisko. Policja ustala, dlaczego doszło do zderzenia z tramwajem.
Fordem jechały trzy osoby - dwóch mężczyzn i kobieta. Pasażerka trafiła do szpitala z obrażeniami.
Na miejscu pracowały służby, dlatego tworzyły się korki, a torowisko jest zablokowane. Tramwaje kursowały objazdami.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze