W Sobótce na ul. Zmorskiego przed godziną 15 kierujący autem osobowym wjechał w przydrożną latarnię. Auto i latarnia zostały mocno zniszczone. Dwie osoby - kierowca osobówki i pasażer - zostały ciężko ranne.
Na miejscu interweniowało pięć zastępów straży pożarnej i policja. Ratownicy medyczni udzielili pomocy poszkodowanym. Jednego z rannych zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze