We wtorek rano doszło do kolizji na Autostrdowej Obwodnicy Wrocławia. Z informacji podanych przez GDDKiA we Wrocławiu wynika, że samochód osobowy uderzył w bariery ochronne.
*Aktualizacja, godz. 9:59***
Nie ma już utrudnień na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Ruch odbywa się normalnie.
Wcześniej informowaliśmy:
Zdarzenie miało miejsce na odcinku węzeł Wrocław Południe - węzeł Wrocław Zachód w kierunku Kudowy. Z informcji przekazanych przez GDDKiA we Wrocławiu wynika, że pojazd uderzył w bariery. Pas środkowy zablokowany. Ruch odbywa się prawym oraz lewym pasem. Utrudnienia mogą potrwać do 10:30. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze