Reklama

Koniec pewnej epoki. Z Solpolu został tylko gruz [ZDJĘCIA]

27/09/2022 18:05

Zakończyła się rozbiórka jednego z najbardziej charakterystycznych budynków we Wrocławiu. Jedni uznawali go za prawdziwą "perełkę", inni zaś krytykowali i odetchnęli z ulgą na wieść o wyburzeniu. Trzeba jednak przyznać, że skończyła się pewna epoka.

Rozbiórkę Solpolu rozpoczęto w w marcu bieżącego roku. W miejscu, gdzie stał dotychczas, został jedynie gruz. Firma Nowo Investment, która wykupiła to miejsce przy ul. Świdnickiej, planuje zbudować apartamenty ultra–premium z częścią usługową na parterze.


Solpol został zniszczony po 29 latach od zbudowania. Mimo starań aktywistów, nie udało mu się dożyć "trzydziestki".


klim

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości