Zakończyła się rozbiórka jednego z najbardziej charakterystycznych budynków we Wrocławiu. Jedni uznawali go za prawdziwą "perełkę", inni zaś krytykowali i odetchnęli z ulgą na wieść o wyburzeniu. Trzeba jednak przyznać, że skończyła się pewna epoka.
Rozbiórkę Solpolu rozpoczęto w w marcu bieżącego roku. W miejscu, gdzie stał dotychczas, został jedynie gruz. Firma Nowo Investment, która wykupiła to miejsce przy ul. Świdnickiej, planuje zbudować apartamenty ultra–premium z częścią usługową na parterze.
Solpol został zniszczony po 29 latach od zbudowania. Mimo starań aktywistów, nie udało mu się dożyć "trzydziestki".
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze