Pojazdy po karambolu, do jakiego doszło na AOW zostały uprzątnięte z jezdni około godz. 11, jednak jeszcze trochę czasu musi minąć, zanim ruch będzie odbywał się płynnie.
Do wypadku doszło we wtorek, 6 grudnia, na autostradowej obwodnicy Wrocławia. Na jezdni w stronę Kudowy, tuż przed zjazdem na węźle Wrocław Lotnisko najechały na siebie dwie ciężarówki i bus. W zderzeniu nikt nie został ranny, ale spowodowało ono duże utrudnienia w ruchu. Zablokowany był lewy pas ruchu, samochody przejeżdżały przez dwie godziny pasami prawym i środkowym. Przy dużym natężeniu ruchu i trudnych warunkach drogowych spowodowało to powstanie korków. Pojazdy zostały uprzątnięte o godz. 11.15, jednak korek dopiero się rozładowuje.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze