Reklama

Koronawirus w pogotowiu. Część ratowników wraca do pracy

24/08/2020 12:23

Są już wyniki badań pierwszych 35 ratowników medycznych z podstacji przy ul. Jantarowej. U żadnego z nich nie wykryto koronawirusa. Placówka częściowo w wraca do pracy.

Przypomnijmy, że podstacja pogotowia ratunkowego została wyłączona po tym, jak u jednego z pracowników stwierdzono zakażenie SARS-CoV-2. W sumie na kwarantannę trafiło 50 medyków obsługujących Krzyki i wypadki na autostradzie A4.


W poniedziałek Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego przekazał pierwsze dobre wieści. – Dzisiaj w nocy częściowo wznowiono pracę Podstacji, ponieważ otrzymaliśmy wyniki testów wykonanych u 35 ratowników. Wyniki są ujemne – mówi Michał Nowakowski, rzecznik marszałka.

Reklama

Pozostali ratownicy mają wrócić do pracy, gdy tylko uzyskają wyniki testów. Czasowe zawieszenie działalności podstacji nie wpłynęło na działanie pogotowia ratunkowego w tej części miasta, zgłoszenia był realizowane na bieżąco przez zespoły z pozostałych placówek.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości