Na facebookowych grupach związanych z wrocławską Kleciną krąży od kilku dni ostrzeżenie przed trutką, którą ktoś podłożył w osiedlowym parku. Właściciele zwierząt obawiają się, że ktoś może próbować otruć ich pupile. Lekarze weterynarii potwierdzają: zatruć jest coraz więcej.
Właściciele psów na Klecinie ostrzegają się nawzajem i przekazują, że na terenach zielonych w parku Migdałowym ktoś rozrzucił trutkę. U kilku czworonogów doszło już do poważnego zatrucia, zwierzęta są w ciężkim stanie. - Byliśmy tam na spacerze, pies chodził na smyczy. Wymioty zaczęły się o godzinie 20 w ubiegły wtorek, do tego doszło rozwolnienie, ból brzucha, przy wymiotach przeraźliwe piski i ujadanie...Sąsiadki pies z Kleciny to samo miał w srodę - relacjonuje pani Aleksandra, właścicielka yorka. - Sąsiedzi uważajcie na swoje pupile. Kilka dni temu nasz piesek po spacerze na łące za parkiem Migdałowym zaczął wymiotować i miał krwawią biegunkę. Stwierdzone ostre zatrucie chemiczne - napisała z kolei pani Anna.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze