Magnolie przy kamienicach na wrocławskim Podwalu uznawane są za najpiękniejsze w mieście. To już tradycja, że każdej wiosny tłumnie ściągają tu ludzie chcący zrobić zdjęcia. To idealne miejsce na selfie. Magnolie właśnie zakwitły!
KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA
Uroku kwiatom dodaje tło - magnolie kwitną przed pięknie odnowionymi, zabytkowymi kamienicami w sąsiedztwie niemieckiego konsulatu.
Jeśli jeszcze nie widzieliście tych kwiatów, to idealne miejsce na weekendowy spacer. Warto się pospieszyć, bo większość magnolii kwitnie jedynie przez 2 - 3 tygodnie. Kwiaty na magnoliach przy Podwalu pojawiają się dość szybko. Późniejsze odmiany kwitną zazwyczaj w połowie kwietnia, w maju, a niekiedy nawet w czerwcu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze