Reklama

Kultowe wrocławskie magnolie znów zakwitły. Tłumy robią zdjęcia!

Magnolie przy kamienicach na wrocławskim Podwalu uznawane są za najpiękniejsze w mieście. To już tradycja, że każdej wiosny tłumnie ściągają tu ludzie chcący zrobić zdjęcia. To idealne miejsce na selfie. Magnolie właśnie zakwitły!

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA

Uroku kwiatom dodaje tło - magnolie kwitną przed pięknie odnowionymi, zabytkowymi kamienicami w sąsiedztwie niemieckiego konsulatu. 

Jeśli jeszcze nie widzieliście tych kwiatów, to idealne miejsce na weekendowy spacer. Warto się pospieszyć, bo większość magnolii kwitnie jedynie przez 2 - 3 tygodnie. Kwiaty na magnoliach przy Podwalu pojawiają się dość szybko. Późniejsze odmiany kwitną zazwyczaj w połowie kwietnia, w maju, a niekiedy nawet w czerwcu.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości