Zbliżające się święta wielkanocne, według synoptyków, będą we Wrocławiu naprawdę ciepłe i słoneczne. Już od soboty termometry we Wrocławiu pokażą ponad dwadzieścia stopni Celsjusza! Pogoda będzie zatem nie wiosenna, a iście letnia.
-W piątek zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego, ale bez opadów. Temperatura maksymalna około 17°C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z kierunków południowych - dowiadujemy się. Prawdziwego ocieplenia możemy spodziewać się już od soboty. - W sobotę, niedzielę i w poniedziałek słonecznie i bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie około 23°C. Wiatr będzie słaby, chwilami umiarkowany i porywisty, południowo-wschodni i południowy - informują synoptycy IMGW.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze