Reklama

Lorenc za Zielińskiego w radzie miasta

15/10/2011 00:00

Sebastian Lorenc, szef rady osiedla Oporów będzie nowym radnym miejskim. Zastąpi Macieja Zielińskiego, który w niedzielę zdobył mandat poselski.

Czym się chcę zajmować nowy radny?

- Wielkie inwestycje zmierzają ku końcowi, należy mocniej skupić się nad rozwiązaniami bezpośrednio poprawiającymi jakość życia każdego mieszkańca – mówi Sebastian Lorenc nry radny miejski (PO). - Odblokowanie zakorkowanych ulic, remonty większej ilości kamienic nie tylko w centrum, nowe tereny zielone, ścieżki dla rowerów i chodniki, większa ilość parkingów, sprawniejsza i bardziej komfortowa komunikacja miejska, także nowe boiska, baseny czy place zabaw dla dzieci to najważniejsze wyzwania, którymi zajmę się jako Radny Miejski. Będę dostepny dla każdego mieszkańca Wrocławia. Bowiem każda, nawet indywidualna sprawa, jest dla mnie ważna – takiego pojmowania misji, jaką jest działalność samorządowa, nauczyłem się jako Radny Osiedlowy – dodaje.





Zmiany czekają także sejmik wojewódzki. Do Sejmu dostali się stąd: Jarosław Charłampowicz oraz Marek Łapiński - obaj PO, a do Senatu Dorota Czudowska z PiS-u.

Na ich miejsce pojawią się Michał Bobowiec, Wioletta Matysek - Szumilas oraz (najprawdopodobniej) Leszek Dąbrowski.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości