Reklama

Majówka na dolnośląskich drogach: 34 rannych, 186 pijanych

04/05/2017 11:04

Dolnośląska policja informuje, że podczas tegorocznej majówki na drogach województwa dolnośląskiego nikt nie zginął. Niestety nie obyło się bez wypadków i pijanych kierowców.

- Podczas sześciu minionych dni długiego weekendu majowego funkcjonariusze przeprowadzili blisko 7 tys. różnego rodzaju interwencji, zatrzymali na gorącym uczynku 423 osoby oraz 186 nietrzeźwych kierowców – mówi Paweł Petrykowski, rzecznik dolnośląskiej policji.


W tym czasie na terenie województwa dolnośląskiego doszło do 26 wypadków, w których 34 osoby zostały ranne.


- Mimo dużego natężenia ruchu, było ich mniej niż w zwykłe dni robocze. I, co najważniejsze, nikt nie zginął – dodaje Petrykowski.


Na jeździe po wypiciu alkoholu zostało przyłapanych 186 osób. Grozi im do dwóch lat więzienia, grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości