Marino czeka rewolucja! Więcej sklepów, nowa strefa gastronomiczna, odmienione wejście i fasada budynku - tak ma wyglądać centrum handlowe Marino po trwającej właśnie przebudowie.
Marino na razie nie zdradza, jakie nowe marki pojawią się w galerii po przebudowie. Zapowiada jedynie, że klienci będą mogli cieszyć się "wieloma nowymi miejscami, w tym popularnymi międzynarodowymi markami, lokalnymi butikami i modnymi kawiarniami".
W przebudowie jest właśnie główne wejście do centrum, klienci muszą więc korzystać z bocznych wejść i jednego tymczasowego. Już wcześniej rozpoczął się także remont parkingu wokół galerii. Efektem mają być "wyjątkowo szerokie miejsca postojowe, zapewniające wygodne i bezstresowe parkowanie".
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze