Reklama

Martwy człowiek znaleziony we wrocławskim parku

01/07/2024 11:23

Martwego starszego mężczyznę znaleziono w niedzielę w Parku Strzeleckim we Wrocławiu. Mimo braku dokumentów i rzeczy osobistych jego tożsamość potwierdziła żona. Na razie nie wiadomo, jak zmarł mężczyzna. Zarówno policja jak i prokuratura nie ujawniają szczegółów zdarzenia.

Na ciało mężczyzny w Parku Strzeleckim na Nadodrzu natknął się popołudniu przypadkowy przechodzień. Okazało się, że zmarły to starszy mężczyzna. Policja nie ma o nim żadnych szczegółowych informacji. Początkowo służby nie mogły ustalić jego tożsamości, ze względu na brak dokumentów, jednak został on zidentyfikowany przez żonę.


- Wstępnie wykluczyliśmy udział osób trzecich. Sprawą zajmuje się prokuratura, ciało trafiło na sekcję. Przyczyna śmierci mężczyzny jest nieznana - przekazał portalowi TuWroclaw.com Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Prokuratura ze Śródmieścia również nie udziela informacji w tej sprawie. - Czekamy na oficjalne wyniki sekcji - usłyszeliśmy od prokurator Iwony Rogowskiej.


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości