Dziś, przed godziną 18 służby interweniowały na moście Trzebnickim. Znajdujący się tam człowiek chciał skoczyć do wody. Na szczęście cała akcja zakończyła się szczęśliwie.
Aktualizacja, godz. 19
Ruch tramwajów został już przywrócony.
Wcześniej informowaliśmy:
Dyżurny wrocławskiej straży pożarnej podał, że na moście znajdował się człowiek, który chciał skoczyć do wody. - Nasze działania już się zakończyły, mężczyzna zszedł z przęsła mostu - podał. Na mosty Trzebnickie przyjechało kilka zastępów straży pożarnej, grupa z pontonami i nurkami. Była także policja i pogotowie ratunkowe.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze