Reklama

Miasto uporządkuje parkowanie na Przedmieściu Świdnickim [ZDJĘCIA]

30/01/2019 13:25

Wkrótce Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta ogłosi przetarg na uporządkowanie parkowania na terenie Przedmieścia Świdnickiego. Będzie to drugi etap tych prac. 

Przetarg na uporządkowanie parkowania w kwartale ulic Grabiszyńskiej, Piłsudskiego i Zielińskiego oraz przy nasypie kolejowym ma zostać rozstrzygniety do końca drugiego kwartału tego roku. Wybrany wykonawca na realizację tego zadania będzie miał dwa miesiące. 


- Zlecimy tam uzupełnienie oznakowania poziomego i pionowego oraz elementów bezpieczeństwa ruchu - zapowiada Krzysztof Kubicki z Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu.


To kontunuacja prac podjętych w ubiegłym roku. W okresie od maja do lipca uporządkowano parkowanie w innym rejonie Przedmieścia Świdnickiego we Wroclawiu, obejmującym ulice Kolejową i Prostą oraz obszar wzdłuż osi placu Rozjezdnego, pomiędzy ul. Pszenną i ul. Jęczmienną. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości