Reklama

Miasto uruchomiło nową linię autobusową. Połączy Oporów z Lipą Piotrowską

25/09/2019 23:37

Od soboty (28 września) została uruchomiona nowa linia autobusowa we Wrocławiu. Pojazdy linii 143 będą kursować między Oporowem a Lipą Piotrowską.

Linia 143 powstała w celu poprawy obsługi komunikacyjnej Lipy Piotrowskiej oraz zapewnienia połączenia obwodowego dla przyszłej linii okólnej. Autobusy będą kursowały po trasie:


Kminkowa - Waniliowa - Cynamonowa - Pełczyńska - Kominiarska - Księgarska - Sułowska - Rondo Obrońców Grodna - Żmigrodzka - Nowaka-Jaziorańskiego - Rondo Kielara - Nowaka-Jeziorańskiego - most Milenijny - Milenijna - Popowicka - Wejherowska - Legnicka - Na Ostatnim Groszu - Gądowianka - Klecińska - Grabiszyńska - Oporów


Oporów - Grabiszyńska - Klecińska - Gądowianka - Na Ostatnim Groszu - Legnicka - Wejherowska - Popowicka - Milenijna - most Milenijny - Nowaka-Jeziorańskiego - Rondo Kielara - Obornicka - Pełczyńska - Cynamonowa - Waniliowa - Kminkowa

Reklama

Linia w dni robocze, soboty i święta będzie kursować co 30 minut, z wyjątkiem godzin szczytu komunikacyjnego w dni robocze. Od godziny 6 do 8 oraz od 14:30 do 18 częstotliwość kursów zostanie zwiększona do czterech na godzinę.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości