W poniedziałek kontynuowane są prace na obwodnicy Wrocławia, podczas których montowane są siatki zabezpieczające.
Trwają roboty drogowe na autostradowej obwodnicy Wrocławia. W poniedziałek, 21 listopada, drogowcy pracują na wysokości ul. Osobowickiej na odcinku 700 metrów (21,1 - 21,8 kilometr). Podczas prac zajęte są lewe pasy na jezdniach w obu kierunkach. Roboty potrwają do godz. 17.
Montaż siatek trwa od października. Zakończenie planowane jest na koniec listopada. Rozpoczęte przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad prace mają poprawić bezpieczeństwo podróżujących AOW. Siatki rozpinane są na wiaduktach w przerwach między jezdniami. Takie zabezpieczenie sprawi, że nie będzie można spaść z wiaduktu, co się zdarzało, gdy np. uczestnicy wypadków próbowali przejść pomiędzy jezdniami.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze