Reklama

Montaż siatek na AOW. Gdzie dziś pracują drogowcy? [21.11.2022]

21/11/2022 09:24

W poniedziałek kontynuowane są prace na obwodnicy Wrocławia, podczas których montowane są siatki zabezpieczające.

Trwają roboty drogowe na autostradowej obwodnicy Wrocławia. W poniedziałek, 21 listopada, drogowcy pracują na wysokości ul. Osobowickiej na odcinku 700 metrów (21,1 - 21,8 kilometr). Podczas prac zajęte są lewe pasy na jezdniach w obu kierunkach. Roboty potrwają do godz. 17.


Montaż siatek trwa od października. Zakończenie planowane jest na koniec listopada. Rozpoczęte przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad prace mają poprawić bezpieczeństwo podróżujących AOW. Siatki rozpinane są na wiaduktach w przerwach między jezdniami. Takie zabezpieczenie sprawi, że nie będzie można spaść z wiaduktu, co się zdarzało, gdy np. uczestnicy wypadków próbowali przejść pomiędzy jezdniami.

Reklama


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości