Motocykl odbił się od auta osobowego i wpadł w uliczny stragan. W wypadku dwie osoby zostały ranne.
Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek, 3 lipca. O godz. 14 na ul. Wrocławskiej w Kiełczowie zderzył się samochód osobowy z motocyklem. Siła uderzenia była tak wielka, że motocykl wpadł z uliczny stragan raniąc kobietę, która w nim sprzedawała.
- 17-latek kierujący hondą, jednośladem o pojemności do 125 centymetrów sześciennych jechał ul. Wrocławską w kierunku Wrocławia. Na wysokości skrzyżowania z ul. Mleczną wyprzedzał volkswagena golfa. Kierująca golfem w tym momencie zaczęła skręcać w lewo i zahaczyła o tył motocykla - mówi Rafał Jarząb z biura prasowego policji we Wrocławiu. - Kierujący hondą 17-latek spadł z motocykla, a motocykl przemieścił się w kierunku stoiska z warzywami i owocami i uderzył w obsługującą je 43-latkę - wyjaśnia policjant.
Na miejscu strażacy udzielili pomocy przedmedycznej dwojgu poszkodowanym. Obie ranne osoby były przytomne i zostały przewiezione do wrocławskich szpitali. Oboje kierujący byli trzeźwi. Kto ponosi winę za wypadek ustali sąd.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze