We wtorek po południu w okolicy skrzyżowania ulic Legnickiej i Małopanewskiej doszło do napadu na aptekę. Niezamaskowany napastnik sterroryzował dwie pracownice i ukradł pieniądze z kasy. Policja obecnie zbiera ślady i poszukuje sprawcy napadu.
– Około godziny 15:30 niezamaskowany mężczyzna wszedł do apteki. Przedmiotem przypominającym broń zagroził obsłudze, żądając wydania pieniędzy, po ich otrzymaniu zbiegł z miejsca zdarzenia – mówi w rozmowie z tuWroclaw.com kom. Kamil Rynkiewicz z dolnośląskiej policji.
W momencie napadu w aptece przebywały dwie osoby z obsługi. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Policja wciąż prowadzi poszukiwania mężczyzny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze