Reklama

Napad na aptekę we Wrocławiu. Napastnik groził „przedmiotem przypominającym broń” [ZDJĘCIA]

09/05/2017 16:54

We wtorek po południu w okolicy skrzyżowania ulic Legnickiej i Małopanewskiej doszło do napadu na aptekę. Niezamaskowany napastnik sterroryzował dwie pracownice i ukradł pieniądze z kasy. Policja obecnie zbiera ślady i poszukuje sprawcy napadu.

– Około godziny 15:30 niezamaskowany mężczyzna wszedł do apteki. Przedmiotem przypominającym broń zagroził obsłudze, żądając wydania pieniędzy, po ich otrzymaniu zbiegł z miejsca zdarzenia – mówi w rozmowie z tuWroclaw.com kom. Kamil Rynkiewicz z dolnośląskiej policji.


W momencie napadu w aptece przebywały dwie osoby z obsługi. Na szczęście nikt nie ucierpiał.


Policja wciąż prowadzi poszukiwania mężczyzny.


bas, wbol

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości