W czwartek po godz. 17 do placówki pocztowej przy ul. Ruskiej 45 wszedł mężczyzna z przedmiotem, który przypominał broń. Zagroził nim pracownikom i okradł pocztę.
Mężczyzna, który napadł na placówkę pocztową, został zatrzymany tego samego dnia, po tym, jak policja przez kilka godzin pracowała na miejscu zdarzenia. Teraz za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi mu do 15 lat więzienia.
Policja bada również, czy wtorkowy napad na aptekę przy ul. Legnickiej i czwartkowe zdarzenie są ze sobą powiązane.
- Na razie za wcześnie, by o tym mówić, ale na pewno ten wątek będzie przedmiotem dochodzenia – mówi Krzysztof Zaporowski z dolnośląskiej policji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze