Kolejna firma wprowadziła do stolicy Dolnego Śląska samochody dostawcze na minuty. Takie pojazdy mają w ofercie Vozilla i Trafficar, a teraz wynajem dostawczaków zaproponował CityBee.
Biało-pomarańczowe volkswageny Craftery wjechały na ulice Wrocławia, Krakowa i Trójmiasta. We Wrocławiu jest ich 10. CityBee oferuje „free-floating”, umożliwiający podróż samochodem do innego miasta, w którym jest dostępna ta usługa CityBee i zakończenie tam wynajmu.
Za pierwsze 50 km nie są naliczane opłaty za przejechane kilometry, a stawki za czas użytkowania są zróżnicowane w zależności od długości wynajmu i wynoszą: 0,99 zł za minutę, 49 zł za godzinę, 219 zł za dzień lub 1299 zł za tydzień. Paliwo, ubezpieczenie i koszty techniczne są wliczone w cenę.
Aplikacja jest już dostępna w sklepach Google Play (Android) i App Store (iOS). Aby uzyskać dostęp do usługi, wystarczy smartfon, prawo jazdy kategorii B i karta płatnicza. Aplikacja lokalizuje pojazdy w najbliższych strefach, a po zarezerwowaniu wybranego auta użytkownik ma 15 minut na dotarcie na miejsce. Samochód otwiera się za pomocą aplikacji, kluczyki znajdują się w środku, a płatność następuje automatycznie po zakończeniu wynajmu.
Ze względu na duże rozmiary dostawczaki CityBee są dostępne w wyznaczonych strefach, gdzie zaparkowanie 6-metrowego volkswagena Craftera nie sprawi problemu. Atutem pojazdów jest spora przestrzeń ładunkowa (blisko 3,5 na 2 metry), która w połączeniu z szerokimi drzwiami tylnymi i drzwiami bocznymi pozwala na łatwy załadunek i transport dużych przedmiotów.
Przypomnijmy, że samochody dostawcze na minty oferuje Vozilla (10 Nissanów e-NV 200, 1 zł za minutę jazdy) oraz Traficar (kilka Renault Kangoo, 80 groszy za kilometr, 50 groszy za minutę jazdy i 10 groszy za minutę postoju).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze