Od czwartku (30 sierpnia) w trzech miejscach w centrum miasta trzeba będzie płacić za parkowanie. Opłatami zostanie objęte niemal sto miejsc na ulicach Prostej i Kolejowej oraz na placu Rozjezdnym.
Parkowanie będzie płatne na ulicach Prostej (46 miejsc na odcinku od Grabiszyńskiej do Lelewela), Kolejowej (3 miejsca na odcinku od Grabiszyńskiej do Lelewela) oraz placu Rozjezdnym (46 miejsc). Opłaty za postój na wskazanych miejscach będą zgodne ze stawką obowiązującą dla strefy C - za pierwsze rozpoczęte 20 minut 50 groszy, za drugie 20 minut również 50 groszy, a za trzecie złotówka (pierwsza godzina 2 złote, druga 2,10, trzecia 2,20, a każda kolejna 2 złote).
Mieszkańcy wspomnianych ulic będą mogli zakupić dedykowany im abonament w cenie dużo niższej niż opłaty w parkomacie. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze