Reklama

Pies, który jeździł MPK nie znalazł swego pana. Trafi do adopcji

30/11/2024 14:04

Do dziś nie udało się odnaleźć właściciela psa, który samotnie podróżował po Wrocławiu miejskim autobusem. Po suczkę czekającą w schronisku dla zwierząt przy ul. Ślazowej nikt się nie zgłosił. Czas jest jeszcze do czwartku. Później biszkoptowy labrador trafi do adopcji.

Zdjęcie labradora obiegło internet w połowie listopada. Młoda suczka błąkała się w okolicach Brochowa, po czym o 7 rano sama wsiadła do autobusu linii 125 i ruszyła w stronę centrum miasta. Podróżowała tak sama po Wrocławiu, aż wreszcie zainteresował się nią kierowca autobusu. Zawiadomił schronisko dla zwierząt, to odebrało psa, zapewniło mu dach nad głową i rozpoczęło poszukiwania właściciela. Bez efektów.

- Pies ma wszczepionego chipa, ale ten jest niezarejestrowany - informują pracownicy schroniska. W bazie danych nie można więc odnaleźć żadnych informacji o właścicielu. 

Reklama

Suczka na razie przebywa z innymi zgubami w schronisku. Jeżeli do najbliższego czwartku, 5 grudnia, nikt się po nią nie zjawi - pracownicy będą szukać dla niej nowego domu.

Deklaracje facebookowe wśród zainteresowanych adopcją są, jednak czy suczka, której historia poruszyła Internet, szybko znajdzie kochający dom - to się dopiero okaże.
 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/11/2024 14:07
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    IVI z Polski - niezalogowany 2024-11-30 21:31:47

    Ludziska to,podłe,kreatury...Wszędzie świąteczne reklamy,cudowne,rodzinne obrazki i z drugiej strony ten...zakłamany "homo sapiens"...A tak naprawdę to najgorszy i najbardziej okrutny "zwierzak"na tym...łez padole...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Właściciel psa z podobną przes - niezalogowany 2024-11-30 22:24:39

    Z własnej autopsji, ciekawe czy schronisko sprawdziło wszystkie bazy, gdzie rejestruje się chipy, czy zrobiło to tylko w jednej jedynej bazie...? Jeśli właściciel zapłacił za wszczepienie chipa to na pewno go zarejestrował, chyba, że ktoś źle ocenił wiek psiuni a rejestracja chipa nie została przedłużona na następny rok.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ewa - niezalogowany 2024-12-01 10:26:43

    Ludzie,opamiętajcie się! Kiedy wreszcie zaczniecie byćLUDŹMI i zaczniecie kochać tych,którzy Was pokochali bezgranicznie...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości