Reklama

Obcokrajowcy zaśpiewają o migracji i Wrocławiu

19/06/2019 09:22

Przyjechali do Wrocławia z różnych krajów i ich drogi przecięły się w stolicy Dolnego Śląska. W środę, 19 czerwca, wrocławskie słoiki organizują koncert, w ramach którego chcą się podzielić z publicznością dobrą energią, którą obcokrajowcy otrzymali po przeprowadzce do tego miasta.

W trakcie muzycznego wydarzenia wykonane zostaną piosenki wspólnie napisane przez wrocławskie słoiki, których w sekcji muzycznej zasilą lokalni muzycy. – Jeśli chcecie poznać nas i naszą historię, przyjdzie do Czasoprzestrzeni – zachęcają organizatorzy imprezy.


Koncert „Wrocławskie Słoiki wyśpiewują migrację” odbędzie się w środę, 19 czerwca o godz. 20, w Czasoprzestrzeni (dawna zajezdnia Dąbie, ul. Tramwajowa 1-3). Wstęp wolny.


Wydarzenie, w ramach którego obcokrajowcy będą śpiewać o Wrocławiu, jest podsumowaniem warsztatów muzyczno-językowych.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości