W sobotę rozpoczyna się kolejny etap remontu torowiska na ul. Piłsudskiego - wymiana torów na skrzyżowaniu Zielińskiego i Piłsudskiego. To kolejny etap dostosowywania torów na tej ulicy pod Tramwaj Plus. Pojawi się tam tzw. płyta węgierska, tłumiąca hałas, a trzy zwrotnice ręczne zostaną zamienione na elektryczne.
Przez dwa tygodnie auta jadące od dworca do Powstańców Śląskich na skrzyżowaniu będą miały do dyspozycji tylko jeden pas ruchu - na wprost. Kierowcy z ul. Piłsudskiego nie zjadą w lewo w Zielińskiego - będą to mogli zrobić w innym miejscu: przecinając torowisko i wjeżdżając w ul. Zapolskiej do Bogusławskiego.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze