Reklama

Odnalazł się starszy pan, który przyjechał do Wrocławia na wycieczkę

18/05/2023 17:17

Policja we Wrocławiu przekazała, że 70-letni Władysław Fąfara, który zaginął wczoraj w okolicy Placu Bema odnalazł się. Jest cały i zdrowy.

Aktualizacja, godz. 18


Wrocławska policja poinformowała, że starszy pan odnalazł się. Jest cały i zdrowy.


***


Władysław Fąfara ma około 168 cm wzrostu, normalną budowę ciała, włosy siwe, krótkie, zarost na twarzy (jedno lub dwudniowy), oczy koloru niebieskiego. Jak podaje policja, 70-latek widziany był po raz ostatni około godz. 20:15 w środę, 17 maja w okolicy Placu Bema. Ubrany był w grafitowo-czarną kurtkę z kapturem z seledynowymi sznurkami przy kołnierzu, jasnoszarą czapkę z daszkiem, spodnie dresowe koloru czarnego oraz sportowe adidasy koloru czarnego.

Reklama

- Mężczyzna do Wrocławia przyjechał z grupą podopiecznych domu pomocy społecznej i nie zna topografii miasta. Nie posiada również telefonu ani środków pieniężnych oraz dokumentów. Zaginiony choruje na schizofrenię. 70-latek nie przejawia agresji, a kiedy zapyta się go o dane, jest w stanie podać swoje imię i nazwisko. Jest szczególnie zainteresowany dobrze oświetlonymi miejscami, takimi jak witryny sklepowe oraz dekoracje iluminacyjne. Potrafi obrać jeden kierunek marszu i podążać w nim bez zmiany kierunku - dowiadujemy się.


Osoby mające informacje na temat miejsca pobytu mężczyzny proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Wrocław-Ołbin pod nr tel. 47 871 43 06 lub 47 871 21 21, bądź najbliższą jednostkę Policji.


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości