Reklama

Odzyskany przez policjantów samochód to auto znanego boksera

06/08/2019 13:04

Białe mitsubishi odzyskane w zeszłym tygodniu przez wrocławskich policjantów to auto Mateusza Masternaka – byłego mistrza Europy federacji EBU w boksie. – Chłopaki się spisali, za co ogromnie dziękujemy – pięściarz nie kryje zadowolenia z odzyskania swojej własności.

Wrocławscy policjanci o odzyskaniu wartego 85 tys. złotych samochodu poinformowali na początku sierpnia. Okazuje się, że to, to samo auto, które w lipcową noc zostało skradzione bokserowi Mateuszowi Masternakowi , po tym, jak nieznani sprawcy włamali się do domu sportowca, skąd wykradli kluczyki i dokumenty.


Pięściarz przyznaje, że po kilkunastu dniach poszukiwań sprawcy, powoli tracił już nadzieję na odzyskanie swojego samochodu. 1 sierpnia wieczorem odebrał jednak telefon z dobrymi informacjami. – Policja zadzwoniła do mnie z informacją, że moje auto stoi na jednej z ulic – powiedział nam Masternak .

Reklama

Samochód pięściarza, jak gdyby nigdy nic stał zaparkowany na jednej z ulic wrocławskiego Oporowa. Wewnątrz pojazdu znajdowała się większość rzeczy skradzionych z domu boksera, a sam pojazd nie nosił żadnych uszkodzeń.


Wciąż jednak trwają poszukiwania złodzieja, który okradł boksera . Złodziejowi za włamanie i kradzież grozi kara 10 lat pozbawienia wolności.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości