Białe mitsubishi odzyskane w zeszłym tygodniu przez wrocławskich policjantów to auto Mateusza Masternaka – byłego mistrza Europy federacji EBU w boksie. – Chłopaki się spisali, za co ogromnie dziękujemy – pięściarz nie kryje zadowolenia z odzyskania swojej własności.
Wrocławscy policjanci o odzyskaniu wartego 85 tys. złotych samochodu poinformowali na początku sierpnia. Okazuje się, że to, to samo auto, które w lipcową noc zostało skradzione bokserowi Mateuszowi Masternakowi , po tym, jak nieznani sprawcy włamali się do domu sportowca, skąd wykradli kluczyki i dokumenty.
Pięściarz przyznaje, że po kilkunastu dniach poszukiwań sprawcy, powoli tracił już nadzieję na odzyskanie swojego samochodu. 1 sierpnia wieczorem odebrał jednak telefon z dobrymi informacjami. – Policja zadzwoniła do mnie z informacją, że moje auto stoi na jednej z ulic – powiedział nam Masternak .
Samochód pięściarza, jak gdyby nigdy nic stał zaparkowany na jednej z ulic wrocławskiego Oporowa. Wewnątrz pojazdu znajdowała się większość rzeczy skradzionych z domu boksera, a sam pojazd nie nosił żadnych uszkodzeń.
Wciąż jednak trwają poszukiwania złodzieja, który okradł boksera . Złodziejowi za włamanie i kradzież grozi kara 10 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze