W najbliższy weekend rozpoczyna się ostatni etap remontu torowiska na ul. Ślężnej. W związku z pracami zaplanowanymi na przyszły tydzień, w tym miejscu zmieni się organizacja ruchu.
Remont torowiska na Ślężnej ma zakończyć się w sobotę, 17 sierpnia. Na ostatnie dni zaplanowane jest podbijanie obydwu torów, ukończenie naprawy szyn przy czynnych w tej chwili przestankach oraz demontaż tymczasowych rozjazdów umożliwiających przejazd wahadłowy.
Prace te będą wiązały się z koniecznością całkowitego wstrzymania komunikacji tramwajowej. Ostatni etap remontu ma potrwać maksymalnie do piątku. Potem na ulicę Ślężną powróci regularna komunikacja tramwajowa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze