Trzy debiutanki i jedenastu "starych wyjadaczy", którzy pracowali w Sejmie od lat. Tak będzie wyglądała wrocławska reprezenacja na Wiejskiej. Znamy już nazwiska wszystkich posłów z okręgu wrocławskiego.
Najwięcej głosów w okręgu wrocławskim zdobyła Mirosława Stachowiak - Różecka z PiS, wyprzedzając Bogdana Zdrojewskiego (KO) i Alicję Chybicką (KO). Kto jeszcze znalazł się w czternastce, która przez najbliższe 4 lata będzie reprezentowała Wrocław i okolice w Sejmie? Poznaj nowych posłów w naszej galerii.
Pełna wyniki w okręgu wrocławskim (policzono dane z 100 procent obwodów):
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze