W najbliższą sobotę, 8 czerwca, czeka nas otwarcie Bastionu Sakwowego na Wzgórzu Partyzantów. Wrocławianie będą mogli zobaczyć to miejsce w nowej odsłonie.
Oficjalne otwarcie zaplanowano na sobotę na godz. 10.00. Otwarciu towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje, m.in. wybijanie pamiątkowych monet dla pierwszego tysiąca osób.
Rewitalizacja Bastionu Sakwowego kosztowała około 30 mln złotych. Gastronomia miała wrócić od razu po remoncie, ale na otwarcie kawiarni przyjdzie nam jeszcze poczekać do lipca. Lokale gastronomiczne będzie tutaj prowadzić ta sama firma, którą znamy z Piwnicy Świdnickiej i pubu Pinta.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze