Zasłabnięcie pasażera w tramwaju linii 3 na wysokości Kwiskiej spowodowało utrudnienia w ruchu tramwajów.
Na miejscu pojawił się już nadzór ruchu oraz karetka pogotowia. MPK poinformowało o utrudnieniach w komunikacji. - Tramwaje linii 3, 10, 20, 31, 32, 33 kursujące w kierunku Leśnicy i Kozanowa skierowano przez ul. Śrubową do pętli WPP. Tramwaje kursują wahadłowo w relacji Leśnica - Kozanów - Leśnica. Zadysponowano autobusy "za tramwaj" w relacji Kozanów - pl. Jana Pawła II - Kozanów - dowiadujemy się.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze