Jeszcze w tym roku roku ruszy przebudowa i rozbudowa budynku handlowego przy ul. Grabiszyńskiej 240. - Aby maksymalnie zniwelować niedogodności, na czas trwania modernizacji zapewnimy lokale zastępcze w najbliższym otoczeniu obiektu dla kluczowych operatorów: banku, poczty, fryzjera oraz sklepu AGD - zapowiadają przedstawiciele inwestora.
Pawilon handlowy przy ulicy Grabiszyńskiej 240, przy zbiegu z al. Hallera, który kilka lat temu został wyremontowany, teraz doczeka się gruntownej przebudowy. Do końca 2015 roku ruszy rozbudowa i modernizacja obiektu.
Inwestorem jest Womak Omega – spółka podpisała umowę dzierżawy budynku i działki na okres 28 lat i samodzielnie pokryje koszt całego przedsięwzięcia. Wbrew krążącym pogłoskom, inwestor nie planuje rozbiórki obecnego budynku.
- Aby maksymalnie zniwelować niedogodności, na czas trwania modernizacji inwestor planuje zapewnić lokale zastępcze w najbliższym otoczeniu dzisiejszego obiektu Grabiszyńska 240 dla kluczowych operatorów centrum handlowo-usługowego: banku, poczty, fryzjera oraz sklepu AGD - podkreślają przedstawiciele spółki.
Womak Omega należy do grupy inwestorskiej Womak Holding działającej w sektorze nieruchomości komercyjnych. Firma specjalizuje się w realizacji procesów budowy, komercjalizacji i zarządzaniu obiektami handlowymi na terenie całej Polski, w tym we Wrocławiu.
Po przebudowie nowy obiekt będzie posiadać własny parking dla samochodów, dostępny również dla mieszkańców osiedla. Ponowne otwarcie osiedlowego centrum handlowego ma nastąpić do końca 2016 roku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze