Reklama

Pętla tramwajowa wyłączona z użytku na miesiąc

04/09/2018 13:52

Rozpoczęły się prace na pętli tramwajowej przy ul. Kopernika. Infrastruktura będzie wyłączona z użytku do końca września.

Na pętli przy Kopernika trwa wymiana szyn i zużytych podkładów w torze tramwajowym na pętli przy ul. Kopernika. Pętla będzie wyłączona z ruchu do końca miesiąca. 


Prace na zlecenie Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta, za niespełna 650 tys. zł, prowadzi konsorcjum firm Zakład Torowy oraz Zakład Sieci i Zasilania. Zgodnie z początkowymi założeniami, roboty miały zostać zakończone do 25 maja. Nie udało się jednak tak szybko znaleźć ich wykonawcy.  

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości