Rozpoczęły się prace na pętli tramwajowej przy ul. Kopernika. Infrastruktura będzie wyłączona z użytku do końca września.
Na pętli przy Kopernika trwa wymiana szyn i zużytych podkładów w torze tramwajowym na pętli przy ul. Kopernika. Pętla będzie wyłączona z ruchu do końca miesiąca.
Prace na zlecenie Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta, za niespełna 650 tys. zł, prowadzi konsorcjum firm Zakład Torowy oraz Zakład Sieci i Zasilania. Zgodnie z początkowymi założeniami, roboty miały zostać zakończone do 25 maja. Nie udało się jednak tak szybko znaleźć ich wykonawcy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze