Reklama

Pijany w sztok kierowca pędził przez Powstańców Śląskich z wiszącym w drzwiach policjantem [FILM]

18/03/2022 11:18

Sceny jak z filmu akcji rozegrały się na ulicy Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Pijany kierowca seata pędził przez skrzyżowanie z wiszącym w drzwiach policjantem, który próbował wyrwać kluczyki ze stacyjki jego auta.


Dzielnicowy z komisariatu na Krzykach, jadąc ze swoją rodziną ulicą Powstańców Śląskich we Wrocławiu, zauważył seata, którego kierowca miał wyraźne problemy z utrzymaniem prostego toru jazdy. W momencie, kiedy zatrzymali się obok siebie na światłach, postanowił sprawdzić czy wszystko jest w porządku - opowiada  Aleksandra Pieprzycka z policji.



- Kiedy otworzył drzwi od seata, wyraźnie wyczuwał z ust 40-letniego kierowcy alkohol. Policjant postanowił wyjąć kluczyki ze stacyjki, jednak pijany mężczyzna ruszył ze skrzyżowania w momencie, w którym policjant schylił się do jego pojazdu, aby go unieruchomić. Pomimo tego, dzielnicowy trzymał mocno kierownicę i konsekwentnie do samego końca nie przerwał podjętej próby. Po przejechaniu skrzyżowania, seat został ostatecznie zatrzymany. Policjant wyciągnął z auta pijanego 40-latka, a do pomocy włączyli się też pracownicy firmy ochroniarskiej, którzy widzieli tą niebezpieczną sytuację - opisuje Pieprzycka.

Reklama

Badanie alkomatem wykazało u 40-latka ponad 2,3 promila alkoholu. - Natychmiast na jego ręce zostały założone kajdanki i trafił do policyjnego aresztu - dodaje policjantka.


411-126422


 


m

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości