Reklama

Pobił pracownika sklepu i ukradł dwie butelki wódki

26/07/2017 11:32

Policjanci we Wrocławiu zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który w niedzielę pobił pracownika jednego ze sklepów na Psim Polu. Napastnik po ataku na ekspedienta ukradł alkohol, a teraz grozi mu nawet do 12 lat odsiadki.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 23 lipca. Rabuś wszedł do jednej z sieciówek na Psim Polu, pobił za pomocą kija ekspedienta i ukradł dwie butelki wódki i... napój. Zatrzymany na razie trafił do policyjnego aresztu, a sprzedawca na szczęście nie doznał poważnego uszczerbku na zdrowiu. 


Funkcjonariusze policji dosyć szybko namierzyli napastnika. Obecnie prowadzone są postępowania wyjaśniające wszystkie szczegóły zdarzenia. Policjanci ponadto sprawdzają, czy zatrzymany nie ma na swoim koncie innych występków.


ag, prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości