W poniedziałek, w godzinach popołudniowych, połamały się pantografy w tramwajach jadących ulicami Kosmonautów i Grabiszyńską. Uruchomiono komunikację zastępczą.
Z powodu połamanego pantografu w tramwaju jadącym ulicą Grabiszyńską, tramwaje linii 20 kursowały do przystanku Ojca Beyzyma, a linii 4 i 74 – do zajezdni 4 (Borek). W relacji Hallera-Oporów pasażerów rozwoziły autobusy „za tramwaj”. Autobusowa kominikacja zastępcza kursowała także na trasie pl. Legionów-Oporów.
Pantograf połamał się też w tramwaju jadącym ulicą Kosmonautów. Tramwaje linii 3,10 i 20 jechały tylko do Pilczyc. Kursowała komunikacja zastępcza. Ruch został już przywrócony i tramwaje wróciły na swoje stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze