Poniedziałkowy wieczór nie jest dobrą porą dla pasażerów MPK. Tramwaje nie jeżdżą przez ulicę Różyckiego - tam ruch zablokował wypadek samochodowy - a niedługo później do awarii doszło na ulicy Kazimierza Wielkiego. W nowym Moderusie złamał się pantograf.
Tramwaje linii 3, 23 i 33 skierowano objazdem przez Szewską, Grodzką, Nowy Świat i Św. Mikołaja, natomiast "dziesiątki" jeździły przez Piotra Skargi, Teatralną, Podwale i pl. Orląt Lwowskich. Z kolei składy linii 20 kursowały przez Podwale i pl. Orląt Lwowskich, a tramwaje linii 15 i 24 skierowano przez Podwale i most Sikorskiego.
Na szczęście utrudnienia usunięto po niespełna godzinie, a wszystkie linie wróciły na swoje stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze