Reklama

Policja potwierdza: Pijany w sztok wrocławski radny zdemolował hotel

27/02/2024 14:32

Aż cztery promile alkoholu miał w organizmie wrocławski radny, którego w miniony weekend zatrzymała policja. Mężczyzna zdemolował jeden z hoteli w centrum miasta.

Jak poinformowała portal TuWroclaw.com policja, w minioną niedzielę policjanci z komisariatu Wrocław - Śródmieście zostali wezwani do jednego z hoteli na terenie miasta. To właśnie tam miał przebywać kompletnie pijany radny. Obsługa hotelu wezwała funkcjonariuszy, bo samorządowic awanturował się i zniszczył warte kilka tysięcy złotych wyposażenie jednego z hotelowych lokali.


- Na miejscu zastano nietrzeźwego 43-letniego mężczyznę oraz osobę pokrzywdzoną. Po sprawdzeniu okazało się, że podejrzewany ma blisko 4 promile alkoholu w organizmie. Ponadto przy mężczyźnie znaleziono tabletki Clonazepamum. W związku z tym osoba ta została zatrzymana - przekazał portalowi TuWroclaw.com rzecznik wrocławskiej policji Wojciech Jabłoński.

Reklama

Dzisiaj radny usłyszał dwa zarzuty - zniszczenia mienia na kwotę ponad kilku tysięcy złotych oraz posiadania środków odurzających.


Policja nie zdradza nazwiska zatrzymanego radnego. Nieoficjalnie wiadomo, że chodzi o samorządowca, który w wyborach startował z list Koalicji Obywatelskiej, a obecnie jest radnym niezrzeszonym. Nie straci mandatu - ten wygasłby dopiero po prawomocnym skazaniu przez sąd. Kadencja rady miejskiej kończy się za nieco ponad miesiąc. Do tego czasu sądowy proces nawet się nie rozpocznie.


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości