W sobotę, po godz. 18, na skrzyżowaniu ulic Pułaskiego i Kościuszki udzielono pomocy medycznej pasażerowi. Kursowała komunikacja zastępcza.
W wyniku tego zdarzenia tramwaje linii 0L i 16 (kierunek: zoo) kursowały objazdem przez ul. Skargi, pl. Dominikański i pl. Społeczny.
MPK rozwoziło pasażerów autobusami "za tramwaj".
Ruch został już przywrócony. Tramwaje wracają na swoje trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze