W piątek po godz. 21, w rejonie pl. Społecznego i pl. Powstańców Warszawy, przy estakadzie, tramwaj linii 4 wjechał w skład stojący na bocznym torze. Są ranni i utrudnienia w ruchu.
Nadzór ruchu MPK Wrocław poinformował, że według wstępnych doniesień cztery osoby odniosły obrażenia - trzech pasażerów i motorniczy. Przyczyny wypadku zbada komisja wypadkowa MPK. Na miejscu były też pogotowie, straż pożarna i policja. Tramwaje linii 4, 10, 33 i 2 jeździły objazdami przez Bema i Wyszyńskiego oraz Pułaskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze