Reklama

Pożar w kamienicy na Opolskiej. Ludzie w popłochu uciekali z mieszkań

28/11/2023 13:19

Kilka zastępów straży pożarnej walczy z pożarem, do którego doszło przed południem w jednej z kamienic przy ul. Opolskiej we Wrocławiu. Jeszcze przed przyjazdem służb z budynku uciekło osiem osób. 

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA Z POŻARU


Aktualizacja, godz. 15.29


Strażacy zakończyli działania o godz. 14.40. Budynek został przewietrzony i oddymiony, a mieszkańcy mogą już wrócić do swoich domów. 


Aktualizacja, godz. 14:10 - Na miejscu nadal znajdują się strażacy. Nie wiadomo, czy lokatorzy będą mogli wrócić do swoich domów. Szczegóły wkrótce.


Pożar wybuchł w trzypiętrowej kamienicy przy ul. Opolskiej 91. Z mieszkań, jeszcze przed przyjazdem służb ewakuowało się osiem osób - to sześcioro dorosłych i dwoje dzieci. Ze wstępnych informacji przekazanych przez dyżurnego strażaka wynika, że paliły się pomieszczenia w piwnicy. Dokładna przyczyna pożaru zostanie dopiero zbadana. Na miejscu jest także pogotowie energetyczne, policja oraz pogotowie ratunkowe.

Reklama

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA Z POŻARU



 


klo, JJ

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości