W nocy z środy na czwartek na terenie parku Szczytnickiego doszło do niewielkiego pożaru, w którym zginął człowiek. Ustalana jest jego tożsamość.
Policja dostała zgłoszenie o pożarze w środę, ok. godz. 23. Doszło do niego w krzakach, w miejscu, gdzie schronienia często szukali bezdomni. Funkcjonariusze znaleźli tam zwłoki. Na razie nie udało się rozpocznać nawet jej płci.
- Prowadzimy dalsze działania w tej sprawie, między innymi w kierunku ustalenia tożsamości ofiary pożaru - mówi Łukasz Dutkowiak z wrocławskiej policji.
To drugie tragiczne zdarzenie, jakie miało miejsce we Wrocławiu w środę. Na Gaju, w niewyjaśnionych okolicznościach, zmarła 19-latka.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze