W nocy, o godz. 1.50 wybuchł pożar w Piwnicy Świdnickiej. Dym przeniknął do budynku Ratusza. Było spore zadymienie, a na miejscu interweniowało sześć zastępów straży pożarnej.
Wszystko przez to, że ktoś nie przypilnował potrawy na kuchence. Spaliła się cała kuchnia, a dym przeniknął do Ratusza.
- Ratusz nie poniósł strat. Włączyły się czujniki dymowe - mówi Michał Guz z biura prasowego Urzędu Miejskiego we Wrocławiu.
Straty poniosła zabytkowa Piwnica Świdnicka.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze