Reklama

Przedłuża się budowa trzech dróg rowerowych

28/08/2018 23:12

Do końca sierpnia miały się zakończyć budowy dróg rowerowych na trzech wrocławskich ulicach. Prace nie zostaną jednak ukończone w terminie. Wykonawcy tych inwestycji tłumaczą, że opóźnienia są spowodowane niewystarczającą liczbą pracowników na budowach i trudnościami w pozyskaniu firm podwykonawczych.

Chodzi o budowę dróg rowerowych na ulicy Grabiszyńskiej (na 2 odcinkach: od ul. Stalowej do pl. Legionów oraz od mostu Oporowskiego do ul. Stalowej) oraz na ulicach: Piłsudskiego i Zielińskiego.


Firma Eurovia Polska S.A., wykonawca dróg rowerowych na ul. Grabiszyńskiej deklaruje, że zakończy prace w pierwszym tygodniu października, natomiast firma Rotomat Sp. z o.o., realizująca roboty na ul. Piłsudskiego i ul. Zielińskiego, planuje ukończyć je w połowie września.


W terminie nie zostaną również wykonane nowe perony tramwajowe na ul. Grabiszyńskiej, na wysokości kładki dla pieszych oraz naziemne przejście, które docelowo ma zastąpić przeprawę. Prace te firma Eurovia wykona do 27 września. Mniej więcej w tym czasie rozpocznie się demontaż kładki, który potrwa 2 miesiące.

Reklama

Opóźnienia w realizacji inwestycji firmy tłumaczą niewystarczającą liczbą pracowników na budowach i trudnościami w pozyskaniu firm podwykonawczych.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości