Reklama

Radiowóz wjechał pod tramwaj na Nowowiejskiej. Dwóch policjantów rannych

15/08/2017 16:57

We wtorek około godziny 13:30 na ulicy Nowowiejskiej (na wysokości skrzyżowania z Wygodną) doszło do kolizji tramwaju i policyjnego radiowozu. Dwóch funkcjonariuszy zostało przewiezionych do szpitala.

Sprawcą zdarzenia był policjant kierujący radiowozem. Nie zachował on należytej ostrożności przy skręcaniu w lewo i wjechał pod nadjeżdżający tramwaj linii nr 1. Dwóch funkcjonariuszy zostało przewiezionych do szpitala, ale poza ogólnymi potłuczeniami nic poważniejszego im się nie stało i po kilku godzinach zostali wypisani.


Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami w tamtym rejonie, objazdami kursowały też tramwaje.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości