We wtorek około godziny 13:30 na ulicy Nowowiejskiej (na wysokości skrzyżowania z Wygodną) doszło do kolizji tramwaju i policyjnego radiowozu. Dwóch funkcjonariuszy zostało przewiezionych do szpitala.
Sprawcą zdarzenia był policjant kierujący radiowozem. Nie zachował on należytej ostrożności przy skręcaniu w lewo i wjechał pod nadjeżdżający tramwaj linii nr 1. Dwóch funkcjonariuszy zostało przewiezionych do szpitala, ale poza ogólnymi potłuczeniami nic poważniejszego im się nie stało i po kilku godzinach zostali wypisani.
Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami w tamtym rejonie, objazdami kursowały też tramwaje.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze